Registrace nového klienta

Ve formuláři níže můžete registrovat nový uživatelský účet pro eshop. S registrací nemusíte při opakovaných nákupech vyplňovat vždy všechny informace (adresa, kontakty, ...). Registrace není povinná, nakoupit můžete i bez registrace.
Jméno a heslo
Pomocí jména a hesla se přihlašujete do eshopu. Přihlašovací jméno (login) musí mít od 4 do 30 znaků, povoleny jsou pouze znaky a-z, 0-9, . (tečka), - (pomlčka) a _ (podtržítko). Heslo musí být alespoň 4 znaky dlouhé.
Login
Heslo:
Heslo znovu:
Fakturační adresa
Fakturační adresou je míněna adresa (a další údaje), jež se objeví na vystavené faktuře. Položky Společnost, a DIČ nejsou pro fyzické osoby povinné.
Jméno:
Příjmení:
Společnost:
IČ:
DIČ:
Adresa:
Město:
PSČ:
Stát:
Kontaktní informace
Uvedení správných kontaktních informací napomůžete co nejrychlejšímu vyřízení Vaší objednávky. Obzvláště věnujte pozornost uvedení správné emailové adresy, protože na ni je Vám zasláno heslo, v případě, že jej zapomenete. Oba kontakty jsou povinné.
Telefon:
E-mail:
Dodací adresa
Pokud je adresa dodání odlišná od adresy fakturační, prosím, uveďte ji zde. Ideální je uvést obvyklou dodací adresu nicméně konkrétní místo dodání lze upravit před odesláním každé objednávky individuálně.
Jméno:
Příjmení:
Společnost:
Adresa:
Město:
PSČ:
Stát:
 

© 2011 - 2024 Elektro-slevy.cz, All rights reserved.                  NejNákup.cz porovnání zboží, porovnání eshopů, srovnání jejich cen                    realizoval: WA.cz